Zakończenie roku szkolnego 2022/2023

23-06-2023 16:19

Koniec roku szkolnego to moment, który pełen jest wzruszeń, podsumowań i pożegnań.

Gratulujemy wszystkim uczniom, którzy wykazali się wyjątkowym zaangażowaniem i ciężką pracą, osiągając doskonałe wyniki w nauce. Za co zostali uhonorowaniu świadectwem z wyróżnieniem oraz nagrodami książkowymi.

Pożegnaliśmy także naszych drogich ósmoklasistów. Dla Was, drodzy uczniowie klasy ósmej, to moment przełomowy, kiedy wkraczacie w nowy etap Waszej edukacji i dorastania. Wierzymy, że zabierzecie ze sobą nie tylko wiedzę i umiejętności, ale również niezapomniane chwile spędzone w szkole, wartościowe przyjaźnie i cenne doświadczenia.

Życzymy Wszystkim pięknych i bezpiecznych wakacji. Niech będą one pełne radości, odpoczynku i niezapomnianych przygód. Cieszcie się każdą chwilą spędzoną razem z najbliższymi i korzystajcie z letniego słońca.

Do zobaczenia po wakacjach, na nowy rok szkolny, pełen nowych wyzwań i możliwości!