XI Spotkania Artystyczne Razem

23-03-2024 19:50

W piątek 22 marca trzy zespoły artystyczne z naszej szkoły wystąpiły na XI Spotkaniach Artystycznych Razem, których nasza szkoła jest współorganizatorem. Jest to cykliczna impreza dająca możliwość prezentacji swoich talentów uczniom "szkół specjalnych". Szkoła Podstawowa nr 39 dla Dzieci Słabosłyszących, Niesłyszących i z Afazją w Bielsku-Białej została wyróżniona za ogólny wyraz artystyczny, dbałość o kostiumy oraz świetne połączenie różnych technik scenicznych. Recytowaliśmy, migaliśmy, tańczyliśmy, graliśmy, ...śmy wiele, wiele innych elementów. Emocji było co niemiara. Wykazaliśmy się kreatywnością, talentami i odwagą prezentując bajkę o trzech świnkach, świat smerfów i migając historię Aladyna. To był jeden z bardziej niezwykłych piątków w tym roku szkolnym.

www.facebook.com/DomKulturyHalcnow

Nie sposób nie wspomnieć o ludziach dobrej woli, sponsorach, dzięki którym impreza ta mogła się odbyć z nagrodami finansowymi. Dziękujemy serdecznie za wsparcie:

Pani Zofii Iwanickiej

Radzie Rodziców naszej szkoły