Wybory do Samorządu Szkolnego

25-09-2020 17:59

Wybraliśmy w dniu dzisiejszym nasz Szkolny Samorząd. Wybory jak co roku odbyły się na demokratycznych zasadach. Uprawnieni do głosowania na wskazanych kandydatów, wypełniali odpowiednio przygotowane karty wyborcze. Wcześniej pani Iwonka wyjaśniła jak oddać ważny głos. Długopisy poszły w ruch, a karty wyborcze znalazły swoje miejsce w urnie wyborczej.

Taki oto sposobem wybraliśmy Wiktorię na przewodniczącą naszej szkoły. Dawid został jej zastępcą, a członkami Samorządu Tomek z Alanem. Zatem niech rządzą.