Święto Edukacji

14-10-2020 10:53

W tym roku szkolnym, z powodów epidemiologicznych nie mogła odbyć się w szkole uroczysta akademia z okazji Święta Edukacji. Nasze szkolne świętowanie odbyło się 13-ego października, w mniejszych gronach - w zespołach klasowych lub połączonych klasach.

Świętowanie Dnia Nauczyciela można było uczcić na wiele sposobów np.: oglądaniem wspólnych fotografii z życia klasy lub wspólnym oglądaniem i wspominaniem w oparciu o kronikę lub szkolną stronę internetową, wspólnymi konkursami lub zabawami, przygotowaniem w klasach słodkich przekąsek.

Uczniowie obdarowali swoich nauczycieli i wszystkich pracowników małymi słodkimi prezentami. Nie zabrakło kwiatów i przede wszystkim pięknych życzeń.

Rada Samorządu Uczniowskiego przygotowała i przesłała nauczycielom i pracownikom szkoły życzenia z okazji ich święta.