Rozpoczęliśmy rok szkolny 2020/2021

02-09-2020 18:39

Pierwszego września uroczyście rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2020/2021.

O godzinie 08.00 odbyło się spotkanie klas starszych a o 08.30 klas młodszych.

Pani Dyrektor powitała wszystkich Uczniów, Rodziców i Nauczycieli. Przekazała także najważniejsze informacje o pracy szkoły i o zasadach bezpieczeństwa jakich musimy wszyscy przestrzegać w trakcie zajęć szkolnych w związku z panującą nadal na całym świecie pandemią koronawirusa.

Wierzymy jednak wszyscy, że wspólnie poradzimy sobie z utrudnieniami jakie za tym idą i w dobrym zdrowiu będziemy ciężko i owocnie pracować i uczyć się do kolejnych wakacji.

Powitaliśmy w naszej szkole nowych uczniów a szczególnie ciepło tych najmłodszych z klasy pierwszej: Lenę, Maję, Andrzeja, Szymona i Russella. Pani Dyrektor uroczyście dokonała pasowania Ich na uczniów naszej szkoły, dzieci otrzymały również słodkie co nieco :)

Życzymy im samych sukcesów i radości a przede wszystkim, aby czuli się w naszej szkole dobrze i szczęśliwie.