Piknik z Czyściochami

11-09-2023 10:31

W piątek 8 września zostaliśmy zaproszeni do Przedszkola nr 25 na Piknik z Czyściochami, organizowany przez firmę Rossmann. Oprócz nas, gośćmi pikniku byli także bohaterowie Czyściochowa – krainy, w której nauka higieny jest wspaniałą przygodą!

Podczas wydarzenia dzieci mogły skorzystać z wielu atrakcji. Między innymi:

• zrobić sobie zdjęcie z ulubionym Czyściochem,

• brać udział w konkursach z nagrodami,

• bawić się z animatorami na scenie,

• odwiedzić strefy tematyczne, w których czekały wielkie bańki mydlane, zmywalne tatuaże i kolorowe stylizacje włosów.

To było niezapomniane wydarzenie, które przyniosło nam wiele radości i wrażeń! Dziękujemy dyrekcji Przedszkola nr 25 za zaproszenie nas na tę wspaniałą imprezę.