"Dziewczyny na boisku"
12.06.2026r. uczennice klas 1,2,3 aktywnie uczestniczyły w konkurencjach sportowych na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej, wykazując się zaangażowaniem i sportowym duchem ,,fair play,,.
Podczas wydarzenia zbierały pieczątki za sprawne wykonanie zadania, robiły tatuaże, korzystały z fotobudki oraz degustowały się pysznymi hot dogami.
Całe wydarzenie przebiegało w radosnej atmosferze, dostarczając uczestnikom wielu pozytywnych emocji i niezapomnianych wspomnień.



"Dziewczyny na boisku"
Poza kadrem